Zvětšení rtů – metodou Permalip

 Zvětšení rtů metodou Permalip je revoluční novinkou estetické medicíny. Zvětšení rtů díky metodě Permalip slibuje plné, svůdné a zároveň přirozeně vypadající rty. Zvětšení rtů je dosaženo pomocí silikonových implantátů, kdy je jejich velikost s pečlivostí zvolena vzhledem k individuálnosti proporcím rtů, požadavkům a pro docílení co nejpřirozenějšího výsledku.

 

Zvětšení rtů – ambulantně a bez viditelných jizviček

 U plastických operací většího rozsahu se nevyhnete celkové anestezii, hospitalizaci a nějaké té jizvičky, ne však u zvětšení rtů, a to konkrétně metodou Permalip. Zvětšení rtů metodou Permalip probíhá ambulantně s lokální anestezií. Plastická operace zvětšení rtů nevyžaduje žádnou následnou hospitalizaci. A viditelné jizvy v okolí rtů? Tak těch se u zvětšení rtů obávat nemusíte. Ranky ve rtech, do kterých se vsune implantát, jsou sešité vstřebatelným stehem, čímž odpadne pozdější vyndávání stehů a případné jizvičky nejsou pouhým okem viditelné.

Výhody zvětšení rtů plastickou operací

 V čem spočívají stěžejní výhody zvětšení rtů plastickou operací? Zvolíte-li zvětšení rtů Permalip, pak můžete očekávat trvalý efekt. To však ještě neznamená, že docílené zvětšení rtů není možné cesty zpět, či změny. Implantáty lze vyjmout, nahradit menšími, většími, či zůstat u rtů přirozených. Díky pružnosti silikonového implantátu je zaručena symetrie u zvětšení rtů. Při zvětšení rtů metodou Permalip nedojde ke změně tvaru rtů, ale docílí se jejich plnosti a objemu.

 

Zvětšení rtů Vás nebude nijak omezovat při konzumaci pokrmů, pití, líbání

Zvětšení rtů by Vám mělo přinést nejen radost z plnosti a objemu rtů. Výsledné zvětšení rtů by Vás nemělo nijak omezovat při uspokojování životně, společensky i psychicky důležitých potřeb. K žití potřebujeme jíst a pít. Pak je tu také potřeba komunikace a lásky. Jistě by Vaše nadšení ze zvětšení rtů nemělo dlouhého trvání, kdyby každý pohyb rtů pro Vás znamenal bolest. Zvětšení rtů metodou Permalip Vám nijak nebude vadit, či dokonce bolet při jídle, pití, mluvení, líbání.