Operace křečových žil Vám uleví po stránce estetické i zdravotní

 

Proč hned operace křečových žil? Možná si říkáte, že na veřejnosti stejně nenosíte plavky, sukně, šortky, či krátké kalhoty. Operace křečových žil však není jen o zbavení se nevzhledných otoků, žilek, viditelně vystouplých žil apod. Zmíněné je již v podstatě jen následkem. Operace křečových žil je především velmi důležitá a přínosná pro zdraví. Takové neléčené křečové žíly mohou vést až k bércovým vředům, trombů s následným rizikem embolizace, či onemocnění lymfatického systému aj.

 

Laserová operace křečových žil

 

Laserová operace křečových žil představuje moderní metodu, která je vhodná i pro léčbu značně rozsáhlých varixů. Laserová operce křečových žil je velmi účinnou a zároveň šetrnou léčebnou metodou. Poškozené žíly totiž není nutné nijak mechanicky odstraňovat, na rozdíl od řady jiných léčebných postupů. Během doby pooperační péče nejste nijak výrazně omezeni. Kromě dne, kdy proběhne laserová operace křečových žil, můžete řídit auto, jezdit na kole a provozovat další běžné aktivity. Sportu je pak možné se věnovat již cca za měsíc od laserové operace křečových žil. 

Laserová operace křečových žil ve spojení s Vaším přístupem

Laserová operace křečových žil Vás dokáže zbavit viditelných a poškozených křečových žil. Přesto je však na místě následně dodržovat preventivní opatření. K nim patří udržování si normální váhy, předejít dlouhému stání bez pohybu na jednom místě, či sezení, odbourat, nebo alespoň snížit počet vykouřených cigaret a samozřejmě se hýbat.